top of page
individualni+.png
27_edited_edited.jpg

Máš potíže v práci, ve vztazích, rodině a nedaří se Ti v životě nalézt vytoužený klid, radost, lásku a hojnost?

Máš pocit, že Tvůj život nemá smysl a nenacházíš si své místo tady na Zemi?

Cítíš vnitřní tlak a touhu po změně, ale nemáš odvahu udělat první krok? Nevíš jak na to a potřebuješ podporu a nasměrování?

Schází Ti sebedůvěra, máš problém v přijetí svého těla a nemáš se ráda taková, jaká jsi?

Trpíš pocitem odmítnutí a strachem z nepřijetí okolí ve své jedinečnosti, originalitě a autentičnosti?

Nemáš se ráda taková jaká jsi ? Nepřijímáš své tělo a odmítáš své emoce?

A mnoho dalších témat, které život přináší……

Jsem tady pro Tebe průvodkyní a empatickou terapeutkou, která Tě bezpečně, citlivě a laskavě provede krajinou Tvé mysli, přesvědčeními, programy a iluzemi, které sis o sobě, vytvořila a blokují Tvou lásku a cit k sobě. Povedu Tě k příběhu Tvé duše, kde vznikla příčina problému. Osvobodíš se od příčiny bolesti a dovolíš si prožít naplno emoce, které sis zakázala, nebo potlačila a nedovolují Ti se hnout z místa. Nahlédnete do svých strachů, které brzdí Tvůj nejvyšší potenciál a Tvůrčí schopnost. Uvědomíš si a převezmete plnou zodpovědnost za to, co se Ti v životě děje a pochopíš, že život Tě miluje a dává Ti potřebné příležitosti k uchopení své síly a zodpovědnosti za to, co v životě tvoříš…

Toto uvědomění Ti dá pocit svobody, a schopnosti nadhledu, kdy uvidíš danou situaci a svůj život z širší souvislosti a pochopení toho, proč se Ti tak děje. To Ti pomůže začít dělat v životě reálné kroky ke změně a osvojíš si tak nové návyky a funkční přesvědčení, které Tě povedou ke změně a svobodnějšímu životu v souladu se svým nejvyšším potenciálem. Propojíš se, se Zdrojem všeho, co hledáš vně, uvnitř sebe a zažiješ propojení se svou Božskou podstatou, svou jedinečnou esencí.

To nejcennější, co zde na Tebe čeká je zkušenost, skrze prožitek, kterým Tě bezpečně provedu a ty tím získáš své vlastní uvědomění a zvědomnění si toho proč se Ti děje, to co řešíš a zároveň s tím Ti přirozeně přijdou důležité informace vedoucí ke změně. Skrze uvědomění získáš náhled do hlubších souvislostí svého života a přirozené propojení se svou moudrostí a intuicí, která Tě povede.

Jak Terapie probíhá:

To, jakým způsobem s Tebou budu pracovat a jak se celé sezení bude odvíjet vychází zejména z požadavku a záměru se kterým přicházíš. Terapie probíhá zejména formou komunikace, vizualizace, zvědomování vzorců nastavení mysli, postojů a přesvědčení, ve stavu uvolnění a relaxace. Tato terapie je současně o Tvé spolupráci a ochotě pustit to, co Tě zatěžuje. Všechny ty staré a nefunkční modely, které jsou připraveny odejít. Všechnu tu bolest, která Tě drží v oběti.

Jsi to ty, kdo dává svolení a ANO osvobození se z pout utrpení. Jsi to ty, kdo otevírá v sobě prostor k tomu, aby bylo uvolněno vše nepotřebné z Tvého života a mohlo tak dojít k vytouženým změnám.

Využívám techniky a metody, které jsem si za léta své terapeutické práce na sobě osvojila. Také skrze zkušenosti, které jsem nasbírala několikaletou praxí provádění Terapeutických masáží a meditací.

Sestavila jsem z těchto všech zkušeností svůj osobní přístup.

Základ se, kterého vycházím je propojení s nejvyšším zdrojem Vědomí s moudrostí a intuicí, kterou se nechávám vést.

Naciťuji se na Tvé energie, ve spojení s nejvyšším zdrojem Vědomí, v souladu s Tvoji duší, se záměrem toho nejlepšího v danou chvíli pro Tebe tak, aby to potřebné pro Tebe přišlo v té nejpřijatelnější formě skrze kterou budeš ochotna přijat a propustit, to od čeho se potřebuješ osvobodit. Tak, aby to vycházelo v souladu s tou nejlepší verzí Tvého bytí, Tvé zkušenosti.

 

Pracuji skrze přijetí a vytváření prostoru pro odmítané a potlačené části sebe sama. Vedu Tě skrze vizualizační techniky a zvědomování si toho, co momentálně je přítomno, tak aby došlo k uvolnění, přijetí a uznání bolesti, kterou si neseš. Pomáhám vynést na světlo Tvé stíny tak, aby jsi je přijala a objevila v nich poselství, sílu a dary, které Ti přináší díky Tvému přijetí.

Pokud potřebuješ jen popostrčit, dodat odvahu a sebedůvěru, zvědomit pár důležitých postojů, myšlenek a přesvědčení, které Tě blokují a potřebuješ nalézt nový postoj a náhled na celou situaci, sebe sama.

 

Tak v tomto případě pracujeme formou vědomé komunikace a zvědomování určitých nastavení, kdy skrze čtení ze záznamů Tvé duše ,,stáhnu´´ pro Tebe potřebné a důležité informace pro Tvůj daný okamžik a danou situaci, tak aby si vykročila z této situace s reálnými kroky a činy vedoucí ke změně a toho, co potřebuješ k uchopení, zvědomění a pochopení daného problému v realitě, vedoucí k vytouženě a harmonické změně v nejvyšším zájmu Tvé duše.

Dojdeš k mnohým uvědoměním díky, kterým začneš ve svém životě dělat změny v souladu se sebou, svobodou a láskou vůči sobě. Osvojíš si nový pohled na život a vytvoříš si tak nový postoj ke změně.

Setkat se můžeme on-line. Používám aplikace Messenger či WhatsApp, nebo přes telefonní hovor.

Pokud preferuješ osobní setkání, tak Tě s radostí přivítám u sebe v nově vytvořeném prostoru. 

Doporučení :

V den terapie doporučuji volnější den a dopřát si po setkání odpočinek a navýšit příjem tekutin. Nechat tak v sobě vše potřebné dosednout a dopřát si potřebný čas k uzdravujícímu procesu.

Těším se na setkání a společný uzdravující proces.

návrh logo bordó 2.png

Délka a cena terapie:  60 minut 500 Kč

návrh logo bordó 2.png
bottom of page