top of page

Královská masáž

Absolutní péče a pozornost, která proudí skrze moje dlaně ke Tvému tělu. Hýčkání a vyživení všech Tvých částí do úplné sytosti a plnosti. U této masáže dochází k prohloubení a zároveň aktivaci Tvého tvůrčího potenciálu. Aktivuje se pocit sebedůvěry, sebehodnoty a sebevědomí.  Dochází k zesílení vibrací.

Ukotvuješ se v pocitech, že máš život ve svých rukou a jsi Tvůrkyně svého života. Jste to Ty, kdo volí, kam zaměří svoji pozornost.

Zde čerpáte podporu, ze svých vnitřních zdrojů a spojujete se se svými kvalitami. Upevňujete se ve vnitřní stabilitě, kráse, jemnosti a vnitřní síle. Odchází a odpadá vše to, co nejste. Rozpadají se iluze, které jste si o sobě vytvořila. Vyplavují se na světlo všechny představy o sobě a to kým nejste. Ukotvujete se ve svém vnitřním zdroji všeho a svého nového JÁ.

 

Zde se otevírá vaše koruna a vy si usedáte na trůn svého života ve vědomí sebe.

Dáváte sobě to nejlepší, dokážete si říkat o své potřeby a následovat hlas svého srdce a své duše. Zde jste v přijetí

se svými stíny, které jsou vám součastně podporou k tvoření vlastní reality.

Jak celé setkání a  masáž probíhá :

Popovídáme si u šálku dobrého čaje, kde máte prostor pro vyjádření s čím přicházíte a ujasníme si záměr se kterým budeme do celého procesu léčení vstupovat.

Před masáži jste zpočátku přikrytá dekou, kde vás jemnými pohyby těla harmonizuji a připravuji na masáž. Po té uvolňuji vaše tělo jemnými hladivými doteky a následně přichází fáze olejová, kdy vás masíruji teplým bylinným olejem, který ve vás podpoří uvolnění a vy se tak snáze dostanete do těla a do hlubokých vnitřních prožitků.

Po masáži vám sděluji cenné informace, které ke mně v průběhu masáže přišly z napojení se na vaši energii. Skrze toto sdělení se vám dostává mnohých informací k tématu se kterým přicházíte a zároveň s ním k vám přichází praktické typy a nástroje k další podpoře v sebe uzdravení a podpoření léčebného procesu, který je ve vás aktivován.

Masírovanými částmi těla jsou:

 

hlava, obličej, ruce, hruď, celé poprsí, břicho, podbříšek, záda, nohy.

Přistupuji k vám individuálně a předem si můžeme ujasnit, které části těla chcete masírovat, či jakým částem chcete dát zvýšenou pozornost a péči. Pokud to necháte na mě, řídím se reakcemi vašeho těla a svou intuicí, zároveň respektuji Vaše hranice, které nepřekračuji.

Masíruji vás přírodním bylinným olejem vyrobeným speciálně pro tento typ masáže, který má podpůrný účinek.

 

návrh logo bordó 2.png

Cena celého balíčku : 2.100kč

návrh logo bordó 2.png

                    V ceně je zahrnuto :

 
- úvodní rozhovor - ujasnění záměru se kterým            přicházíte
  - 90 mnut léčebné masáže
  - 90 minut - vhled do záznamů vaši duše, rozbor          vaši současné situace a nové nasměrování

Celkový čas, který spolu strávíme je 3 hodiny.

Živlová masáž kontakt
bottom of page