top of page
Posvátné ženství.png

Představuji Vám masáž u které se budete cítit jako Bohyně. U této masáže dochází k uctění vašeho těla a procítění se ve své posvátnosti a přirozenosti. Přinese vám prožitek slasti ve svém těle a vděčnosti za něj.

Zažijete si pocit lásky a laskavosti ke svému tělu a spojení se svou zranitelnosti. Pocítíte vděčnost sama v sobě za svůj život a spojení s ním. Tato masáž vám dá pocítit úctu k vaši ženskosti a plodnosti.

Celkově tato masáž pracuje v narovnání vztahu vůči sobě jako ženě a nabízí příležitost nechat odejít předsudky, méněcennosti a pochybnosti o sobě. Jste otevřená lásce.

Pokud potřebujete podpořit svoji ženskost, prožívání, lásku a laskavost ve svém srdci, tak tato masáž je právě pro vás. Podpoří ve vás to nejlepší a vy se tak možná poprvé prožijete v úplně jiné kvalitě sebe sama, ve své esenci a jedinečnosti. Skrze tuto masáž je umocněna láska ve vás a otevření se do prožitku a projevování citu skrze sebe.

Jak masáž probíhá :

Popovídáme si u šálku dobrého čaje, kde máte prostor pro vyjádření s čím, přicházíte a já Vás seznámím s průběhem masáže.

Zpočátku jste přikrytá dekou, kde Vás jemnými pohyby těla harmonizuji a připravuji na masáž. Po té uvolňuji Vaše tělo jemnými hladivými doteky a následně přichází fáze olejová, kdy Vás masíruji teplým bylinným olejem, který ve vás podpoří klid a vy se tak ještě více svou pozorností propadnete do těla a do hlubokých vnitřních prožitků.

 

Masírovanými částmi těla jsou: hlava, obličej, ruce, hruď, břicho, podbříšek, záda, nohy.

Ne vždy jsou všechny tyto části těla masírovány. Ke každému přistupuji individuálně a na základě potřeb a požadavků se kterými přicházíte se odvíjí celý průběh masáže.

Masírovaná jste přírodním bylinným olejem vyrobeným speciálně pro tento typ masáže, který má podpůrný účinek.

 

Po masáži Vám sděluji cenné informace, které ke mně v průběhu masáže přišly z nacítění se na Vaše pole. Skrze toto sdělení se Vám dostává mnohých informací k tématu se kterým přicházíte a zároveň s ním k Vám přichází praktické typy a nástroje k další podpoře v sebe uzdravení a podpoření léčebného procesu, který je ve Vás aktivován.

návrh logo bordó 2.png

Délka a cena masáže:  60 minut 500 Kč,  90 minut 750 Kč

návrh logo bordó 2.png

U terapeutických masáží doporučuji délku 90 minut.

Ženské archetypy kontakt
bottom of page