top of page

Nespokojíš se jen tak s jakoukoliv masáží a hledáš originální, jedinečný, laskavý a vědomý přístup ?

Je Tvou samozřejmostí se nechat vést svou intuicí, dát si to nejlepší a to zároveň očekáváš u péče o sebe a své tělo, kterou si také ráda dopřeješ ?

 

V tom případě jste na správném místě.

 

 

Zde najdeš masáže, které jsou velmi pečující, hýčkající a zároveň nesou terapeutický přesah. 

Začneš cítit k sobě a ke svému tělu více lásky, laskavosti a soucitu.

Propojíš se hlubokou moudrostí ve svém těle.

Tyto masáže jsou o zastavení se v přítomném okamžiku, bytí v těle a dání pozornost a prostor sama sobě, svému nitru, svým hloubkám a vnitřnímu světu.

V nabídce najdeš masáž:

   Terapeutická masáž s biodynamickým přístupem

Vycházím z principu kranio-sakrální biodynamiky, kdy je známo, že v těle je přítomen přirozený rytmus srovnatelný s hlubokým dechem. 

Avšak postupem života dochází k narušení tohoto přirozeného proudění. To s sebou nese určité fyzické stavy, jako únava, nemoci, psychické poruchy a různé vztahové potíže v životě. Jde o nerovnováhu, která se tvoří v těle a s ní přichází i diskomfort v našem životě.

Celostním přístupem, kdy se zaměřuji na hledání zdraví a přirozené rovnováhy ve vašem těle dochází k umožnění a obnovení stavu harmonie. Váš systém a kapacita nervového systému si tyto procesy řídí sama. Terapeut svým přístupem pouze umožňuje prostor k přirozené obnově rovnováhy a harmonie na úrovni duše, těla a mysli.

Díky vnímání těchto sil a zaměřené pozornost k této úrovni se stane to, že se ve vašem těle udějí přirozeně změny, které však vychází zevnitř z vašeho těla.


Já jsem v tomto případě jemná podpora, která drží dostatečně bezpečný a podporující prostor k probíhájícím vnitřním proměnám.

Při této masáži je dotyk formou naslouchání, poskytuje podporu a zpětnou vazbu tělu klienta a jeho vnitřním přirozeným procesům. Terapeut vnímá síly a procesy v těle klienta, doprovází je svýma naslouchajícíma rukama a tím jim umožňuje projevit se a pracovat.

Dotek je formou interakce, který tuto změnu usnadňuje.

 

Tyto masáže doporučuji všem ženám:

 -  které z hloubi duše cítí volání po této vědomé práci skrze tělo, dotek a dech

 -  které jsou náročnější v požadavcích na vědomou péči o své tělo.

 -  které potřebují pomoct v uvolnění jakéhokoliv traumatu - vztah ke svému tělu, bolestivá menstruace,            sexualita, partnerské vztahy atd...není nic, co by byl problém. Vždy jde jen o určitou úroveň, vrstvu, která chce být odhalena a skrze tělo prožita a uvolněna.

bottom of page