top of page

Tantra - chrám uzdravení

Tato masáž je za mě ten nejvyšší potenciál a hloubka léčení, které jsem Ti schopna předat, s hlubokou láskou, odevzdaností, úctou a moudrostí. Tady dostáváš vše to, po čem kdy Tvá Duše a tělo toužilo.  Tady zažíváš Jednotu se vším. Prožiješ si absolutní přijetí sebe v oblasti Tvého ženství a sexuality. Přichází úplné povolení a odevzdání se do proudu příjemných prožitků a léčivých energií. Otevíráš se přijímání a zažíváš vyživení a aktivaci všech svých smyslů a rozproudění své sexuální energie - životní síly.

Zažij naprosto nevšední zážitek a prožitek uctění Tvého těla- chrámu Tvé duše.

Zažiješ expanzi svého ženství. Totální napojení na hojnost svého lůna, napojení na své srdce a ukotvení sama v sobě. V důvěře v sebe a v život.

Zažiješ naprosto krásný a vědomý prožitek plné pozornosti a péče.

 

To zesílí Tvůj pocit sebehodnoty, protože ty se ucítíš ve své velkoleposti, kráse, plnosti a jedinečnosti, kterou jsi.

Dojde k vyživení Tvých ženských částí.

Je to oslava návratu sama k sobě, ke své jedinečné ženské esenci. Ke svým darům a zapomenutým schopnostem..

Ucítíš se jinak, nově a znovuzrozeně, napojená na svůj střed a hlubokou moudrost v sobě.

Přichází prožitek absolutního přijetí a lásky k sobě a ke svému tělu. V tomto prostoru bezpečí a přijetí může dojít k uvolnění Tvých dávných bolestí, zasunutých emocí smutku, úzkosti, strachu, pocitu viny a studu, jednoduše těch, které spontánně vyvstanou. Vše se děje spontánně, plynule, přirozeně v bezpodmínečném prostoru přijetí..

Provedu Tě Rituálem přijetí sebe a zároveň zrozením do Tvé jedinečné, oslňující a magnetické krásy a přitažlivosti, kterou jsi.

Tady se setkáš s dávnou, pradávnou moudrostí Tvoji duše a zdrojem své léčivé síly.

Dojde k znovuoživení Tvého těla a lůna. Vědomě se propojíš se svou dělohou, zdrojem Tvých smyslných prožitků.

Tato masáž zahrnuje masáž celého Tvého těla a pokud to bude třeba v rámci léčebného procesu, tak může dojít i k masáži ve Tvé intimní oblasti. Dochází k zahojení Tvých emočních bolestí a vyživení Tvých ženských částí a napojení na opravdový zdroj Tvé síly a moudrosti.

 

Ctím Tvé hranice a jsem po celou dobu k Tobě plně vnímavá a současně pro Tebe držím bezpečný a láskyplný prostor v naprosté důvěře.

Otevřou se Ti nové dveře k navázání vědomého kontaktu se sebou. Zjistíš, že Tvá láska a pocity radosti nejsou závislé na ničem z okolního světa. Zjistíš, že jsi si je schopna v sobě vyprodukovat svým láskyplným přijetím, doteky a upřímnou pozorností k sobě. Zjistíš, že je Tvou přirozeností cítit tyto blažené a slastné pocity sama v sobě, které samovolně skrze Tebe proudí, umožníš-li to a znovu v odvaze a důvěře otevřeš své srdce, díky kterému můžeš cítit ve svém životě mnohem více lásky, radosti, vášně i spokojenosti.

Staneš se tak pro sebe a svého partnera tou nejláskyplnější milenkou. Začneš přirozeně následovat své potřeby a touhy svého srdce. Zvýší se Tvé sebevědomí a sebehodnota. Otevřeš se tak silně do proudu hojnosti.

Tato masáž je také velmi uzemňující, ukotvující a propojující v celistvosti všeho Bytí.

 

Tady je vše, co jsi doposud hledala. Tady nacházíš sama sebe ve své kráse a přirozenosti přesně taková jaká jsi.

 

Jak celé setkání a masáž probíhá :

Popovídáme si u šálku dobrého čaje, kde máš prostor pro vyjádření s čím přicházíš. Zároveň Tě seznámím s průběhem celé masáže, ujasníme si záměr se kterým budeme vstupovat do celého procesu léčení a také zodpovím Tvé případné dotazy.

Provedu Tě úvodním Rituálem, kterým Tě připravím na celý průběh masáže, aby jsi do ní vstoupila plně otevřená, uvolněná a přijímající.

Před masáži jsi zpočátku přikrytá, kde Tě jemnými pohyby těla harmonizuji a připravuji na masáž. Dále uvolňuji Tvé tělo a mysl jemnými hladivými doteky dostatečně dlouho k tomu, aby jsi se naprosto uvolnila a odevzdala do přítomného okamžiku a začala z něj čerpat vše to, co Ti přinese. Následně přichází fáze olejová, kdy Tě masíruji teplým bylinným olejem, který v Tobě podpoří hloubku a intenzitu léčivých vnitřních prožitků.

Po masáží probíhá potřebné sdílení a zpětná vazba. 

K dispozici je pro Tebe také sprcha a menší občerstvení.

Za zimního počasí Tě provází teplo ohně přímo z krbu a jeho praskání. Naprosto kouzelná a uvolňující atmosféra.

Vytvoření pro Tebe bezpečného, láskyplného, přijímajícího a podporujícího prostoru je pro mě samozřejmostí.

 

návrh logo bordó 2.png

    Cena a délka masáže :
       90 minut 2.300kč
     

návrh logo bordó 2.png
Chrám uzdravení kontakt
bottom of page