top of page

Ukotvení v sobě - uzemnění 

Tato masáž slouží k hlubokému propojení se sebou, ukotvení se v sobě, uzemnění a hluboké propojení s tělem. Usazení se ve své pánvi s pocity bezpečí a důvěry, že je o mně postaráno.

Tato masáž pracuje se strachy o přežití, pocity nedostatku, strach ze smrti. Pocity nedostatečnosti, nízké sebedůvěry, strach se prosadit, projevit a vyjádřit.

Aktivuje schopnost jít do akce.

 

Dále pracuje s rodovými tématy, předky a osvobozování se od různých přejatých vzorců.

Zde leží ty nejhlouběji uložená traumata z našeho života a rodové linie.

Tuto masáž také doporučuji, když jste ,,hlavou v oblacích´´. Odpojenost od reality, příliš přemýšlíte a nedovedete zastavit tok svých myšlenek. Zažíváte přílišné strachy, úzkosti, nejistotu v životě a  strach z budoucnosti. Nedokážete se zastavit a spočinout v přítomnosti.

Váš postoj vůči životu a okolí je spíše bojovný, než přijímající. Převažuje více nedůvěra, než důvěra v život.

 

Velkou část masáže věnuji vašim chodidlům, celým nohám a páteři. Dále pak masíruji ostatní části těla, dle vašich potřeb. Je to individuální.

Tato masáž zároveň pracuje s tématy v oblasti ženství, sexuality a celkové harmonizaci.

Nese veliký potenciál v otevření se hlubokým citům a prožitkům. Nese odkaz v důležitosti propojení se sebou, svými potřebami, touhami a uměním je následovat.

 

Napojuje Vás na pole důvěry v život a jeho přirozenost. Dochází k propojení s rytmem Země, která může vést naše kroky, nasloucháme-li. Stává se tak pro nás studnicí moudrosti v principech života a jeho přirozenosti.

 

Jak celé setkání a masáž probíhá :

Popovídáme si u šálku dobrého čaje, kde máte prostor pro vyjádření s čím přicházíte a ujasníme si záměr se kterým budeme do celého procesu léčení vstupovat.

Před masáži jste zpočátku přikrytá dekou, kde Vás jemnými pohyby těla harmonizuji a připravuji na masáž. Po té uvolňuji Vaše tělo jemnými hladivými doteky a následně přichází fáze olejová, kdy Vás masíruji teplým bylinným olejem, který ve vás podpoří uvolnění a Vy se tak snáze dostanete do těla a do hlubokých vnitřních prožitků.

Po masáži Vám sděluji cenné informace, které ke mně v průběhu masáže přišly z napojení se na Vaši energii. Skrze toto sdělení se Vám dostává mnohých informací k tématu se kterým přicházíte a zároveň s ním k Vám přichází praktické typy a nástroje k další podpoře v sebe uzdravení a podpoření léčebného procesu, který je Ve vás aktivován.

Masírovaná jste přírodním bylinným olejem vyrobeným speciálně pro tento typ masáže, který má podpůrný účinek.

návrh logo bordó 2.png

Cena celého balíčku : 2.100kč

návrh logo bordó 2.png

                    V ceně je zahrnuto :

 
- úvodní rozhovor - ujasnění záměru se kterým            přicházíte
  - 90 mnut léčebné masáže
  - 90 minut - vhled do záznamů vaši duše, rozbor          vaši současné situace a nové nasměrování

Celkový čas, který spolu strávíme je 3 hodiny.

Ženské archetypy kontakt
bottom of page