top of page

Srdce plné vděčnosti

Zde vzniká prostor pro navázání, či prohloubení vědomého kontaktu se sebou, se svým srdcem, intuicí a duší. Otevírá vás citu, vnímavosti a prožitku. Dostává se vám potřebné péče v lásce a jemnosti k vašemu tělu. 

Uzdravuje témata ve vztahu k sobě. Otevírá Vás naslouchání své intuici a pocitům.

U této masáže se vám prohlubuje a zesiluje vnímavost, citlivost a jasnozřivost. Dochází zde k napojení na ty nejčistší zdroje lásky a světla. Zde se propojujete s láskou uvnitř sebe, se svou duší, svými dary a schopnostmi. Zde se vám otevírá brána k vnitřní síle a stabilitě ve svých emocích.

 

Zde zažíváte absolutní lásku a propojení s ní. Koupete se v pocitech blaženosti, tepla a slasti. Také dochází k prohlubování vašich ženských vlastností. Zde dochází k absolutnímu léčení v úrovni vztahů ve všech rovinách. Jednak ve vztah k sobě, k rodičům, sourozencům, dětem, partnerovi... Narovnává se zdravý postoj k Zemi, životu a Bohu.

 

Jak celé setkání a masáž probíhá :

Popovídáme si u šálku dobrého čaje, kde máte prostor pro vyjádření s čím přicházíte a ujasníme si záměr se kterým budeme do celého procesu léčení vstupovat.

Před masáži jste zpočátku přikrytá dekou, kde vás jemnými pohyby těla harmonizuji a připravuji na masáž. Po té uvolňuji vaše tělo jemnými hladivými doteky a následně přichází fáze olejová, kdy vás masíruji teplým bylinným olejem, který ve vás podpoří uvolnění a vy se tak snáze dostanete do těla a do hlubokých vnitřních prožitků.

Po masáži vám sděluji cenné informace, které ke mně v průběhu masáže přišly z napojení se na vaši energii. Skrze toto sdělení se vám dostává mnohých informací k tématu se kterým přicházíte a zároveň s ním k vám přichází praktické typy a nástroje k další podpoře v sebe uzdravení a podpoření léčebného procesu, který je ve vás aktivován.

Masírovanými částmi těla jsou:

 

Hlava, šíje, záda, celý hrudník, prsa, břicho, podbříšek.

Přistupuji k vám individuálně a předem si můžeme ujasnit, které části těla chcete masírovat, či jakým částem chcete dát zvýšenou pozornost a péči. Pokud to necháte na mě, řídím se reakcemi vašeho těla a svou intuicí, zároveň respektuji vaše hranice, které nepřekračuji.

Masíruji vás přírodním bylinným olejem vyrobeným speciálně pro tento typ masáže, který má podpůrný účinek.

 

návrh logo bordó 2.png

          Cena : 2.100kč

návrh logo bordó 2.png

                    V ceně je zahrnuto :

 
- úvodní rozhovor - ujasnění záměru se kterým            přicházíte
  - 90 mnut léčebné masáže
  - 90 minut - vhled do záznamů Vaši duše, rozbor          vaši současné situace a nové nasměrování

Celkový čas, který spolu strávíme je 2,5 hodiny.

Srdce plné vděčnosti kontakt
bottom of page